Оренда і суборенда залізничних вагонів

Кількість операцій по найму рухомого складу в Україні збільшується з кожним роком. Короткострокова і довгострокова оренда жд вагонів дозволяє комерційним, сільськогосподарським і виробничим підприємствам здійснювати вантажоперевезення з максимальною для себе вигодою. Це дає їм можливість розвивати і розширювати бізнес, своєчасно поставляти контрагентам свою продукцію.

Оренда залізничних вагонів – особливості

Монополістом в сфері залізничних перевезень України є «Укрзалізниця». Вона володіє більшою частиною існуючого вагонного парку. При цьому власником рухомого складу може бути і приватна особа. Вона, як і «УЗ», має право здавати жд вагони в оренду.

Компанія ZENKO GROUP уклала прямі договори з власниками залізничного транспорту і «Укрзалізницею». Завдяки цьому нами пропонується вигідна для клієнтів оренда рухомого складу. Гарантуємо відсутність проблем при укладанні угод про найм і великий вибір транспортних засобів для вантажоперевезень.

Оренда залізничних вагонів – зміст договору

Ми працюємо легально, строго в правовому полі України. Законна оренда залізничних вагонів передбачає укладення договору. У ньому чітко прописані нюанси співпраці обох сторін угоди. Така угода містить ряд важливих розділів:

  • Загальні положення.
  • Правила, за якими передаються жд вагони в оренду, терміни найму і порядок використання рухомого складу.
  • Схема повернення вагонів власнику.
  • Фінансові умови.
  • Зобов’язання сторін угоди і їх відповідальність.

Наші фахівці мають у своєму розпорядженні знання і практичний досвід, необхідний для укладення договорів, за якими проводиться оренда і суборенда залізничних вагонів. Забезпечуємо своїх клієнтів оптимальними умовами співпраці, стоїмо на сторожі їх фінансових інтересів.

ZENKO GROUP – це професійна і безпечна оренда жд вагонів на будь-який термін. Звертайтеся в нашу компанію.

Онлайн заява

Запит ставки